X

O nás

Společnost MACHO & CHLAPOVIČ je jedním z největších obchodníků se zlatem v Čechách i na Slovensku. Díky objemům, které nakupujeme a know-how naší společnosti Vám umíme nastavit podmínky nakupování na spotovém trhu, kde kupující dosahují nejlepších a nejaktuálnějších cen. Společnost MACHO & CHLAPOVIČ a.s. je smluvním partnerem Národní banky Slovenska a je registrovaná na Puncovním úřadě Slovenské republiky pod registračním číslem 3978. Kromě obchodu s investičním zlatem a stříbrem, provozujeme v Praze a Bratislavě kamenný obchod s numismatickým materiálem a sběratelskými pomůckami. Dvakrát do roka pořádáme v Praze a Bratislavě nejúspěšnější mezinárodní aukce sběratelských mincí, medailí, řádů, vyznamenání a bankovek.

Investice do zlata u nás Vám přínese mnoho výhod:

Nejnižší a nejaktuálnější cena

To, že jsme nejlevnější, si můžete ověřit porovnáním s konkurenčními nabídkami. Díky využívání sofistikovaným finančním nástrojům Vám dokážeme prodat zlato za aktuální cenu i v případě poklesu. Na naší webovové stránce tak aktualizujeme ceny každou minutu. Většina obchodníků nedokáže kopírovat tržní ceny při jejich poklesu, protože nemůžou prodávat levněji než nakoupili.

Transparentní podmínky

Pokud uděláte objednávku přes náš E-shop při určité ceně zlata, tuto cenu máte zafixovanou bez ohledu na další pohyb ceny zlata. U nás nefungují zálohové platby systémem, kdy fixace ceny se děje až po připsání platby na účet. V době odeslání objednávky, tak ihned znáte Vaši konečnou cenu, která se již nemění.

Okamžité dodání

Většinu nabízeného sortimentu máme v určitém množství ihned na skladě, můžeme Vám ho tak odeslat okamžitě po obdržení platby. Při platbě na dobírku, jsme schopni odeslat zásilku ještě v den objednání. Zlato tak máte hned druhý den doma. Při zboží, které nemáme aktuálně na skladu, dokážeme za standardních podmínek dodat do 10 pracovních dní.

Garance zpětného odkupu

Všechny naše prodané produkty v budoucnosti od Vás i odkoupíme, pokud o to projevíte zájem. Výkupní ceny se řídí aktuální cenou na burze a jsou zvýšené či snížené o premium, v závislosti od aktuální situace na trhu. Porovnáním našich prodejních a výkupních cen zjistíte, že v daném čase je jen velmi malý rozdíl mezi těmito cenami (označováno jako “spread”). Už při nákupu zlata je důležité sledovat podmínky a ceny zpětného odkupu.

Garance pravosti

Garantujeme vám, že zlato a stříbro z naší nabídky splňuje všechny kvalitativní parametry týkající se stavu, provedení, hmotnosti, ryzosti a všechny platné mezinárodní standardy. Zboží, které se nachází na naší webové stránce a v kamenném obchodě nakupujeme jen od renomovaných výrobců.

Bezpečnost nákupu

Naše webová stránka je zabezpečena certifikátem SSL, který chrání přenos údajů mezi Vašim počítačem a naší stránkou. Nemůže se tak přihodit, že někdo zachytí Vaše osobní údaje a zneužije je proti Vám. Naše společnost taktéž garantuje, že neposkytne žádné infromace o svých klientech třetím stranám.

Pro více informací si přečtěte naše

Všeobecné obchodní podmínky